Manicure

Piękne i zadbane dłonie s± wspaniał± wizytówk± każdej kobiety. Oferujemy klientom zarówno manicure tradycyjny jak i biologiczny (bez użycia ostrych narzędzi). Manicure wykonywany jest na produktach niemieckiej firmy LCN, wiod±cego lidera w dziedzinie pielęgnacji dłoni. Każdy zabieg pielęgnacji dłoni poł±czony jest z peelingiem i masażem kończ±cym zabieg. Szczególnie polecamy k±piele parafinowe, które w błyskawiczny sposób poprawi± kondycję przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni.

cena: 35-40 złmanicure

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg odżywczy, który wzmacnia naturaln± płytkę paznokcia oraz nadaje jej piękny połysk różowej perły. Zabieg polega na wsmarowaniu pasty a następnie specjalnego pudru w płytkę paznokcia. W skład preparatów wchodz±: witaminy witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. Efekty widoczne s± od razu w postaci ładnego, jedwabistego połysku, który utrzymuje się  ok. 2 tygodnie.  Po tym czasie należy przeprowadzić zabieg ponownie. Manicure japoński polecany jest szczególnie dla paznokci łamliwych, kruchych oraz rozdwajaj±cych się.

cena: 60 zł

japonski1

Pedicure

Wykonywany jest metod± bezinwazyjn± przy użyciu najwyższej jako¶ci frezarki firmy Gerlach. Pracujemy na produktach marki Gehwol, niemieckiej firmy specjalizuj±cej się wył±cznie w preparatach do pielęgnacji stóp. Gehwol jest trzykrotnym zdobywc± "Lauru Konsumenta" i obecnie najlepsz± mark± kosmetyków do pielęgnacji stóp. Preparaty Gehwol charakteryzuj± się najwyższ± jako¶ci±, zaspakajaj±c różnorodne potrzeby klientów. Ich receptura oparta jest wył±cznie na naturalnych substancjach, które przynosz± ulgę stopom z różnymi dolegliwo¶ciami (np. sucha skóra, potliwo¶ć, obrzęki) .

Pielęgnację stóp rozpoczynamy relaksuj±c± k±piel± z sol± morsk± i dodatkiem olejków esencjonalnych. Każdy pedicure kończy się przyjemnym peelingiem stóp i relaksuj±cym masażem.

cena: 70-80 złpedicure

Manicure i pedicure hybrydowy Shellac

To niezwykle skuteczna metoda na uzyskanie trwałego koloru bez odpry¶nięć, który utrzymuje się przez około 2 tygodni na dłoniach oraz 4-6 tygodni na stopach. Shellac nakłada się go jak lakier do paznokci a następnie utwardza w lampie UV. Jest bardzo wytrzymały, elastyczny i nie rysuje się. Ma lustrzany połysk, który nie matowieje przy dłuższym użytkowaniu. Jego niezwykł± zalet± jest to, że nie wymaga dodatkowego suszenia po zakończeniu zabiegu. Shellac jest całkowicie hypoalergiczny, nie zawiera formaldehydu, toluenu i DBP. Usuwa się go przez rozpuszczenie w specjalnym zmywaczu w ci±gu 10 min.

cena: 80-110 zł

shellac1shellac2

K±piele parafinowe

To doskonały sposób na błyskawiczn± poprawę kondycji zniszczonej lub przesuszonej skóry dłoni. Dzięki dużej zawarto¶ci naturalnych substancji natłuszczaj±cych, rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i pojędrnia skórę dłoni.

Zabieg może być wykonywany indywidualnie lub w poł±czeniu z manicurem lub pedicurem.

cena: 35 zł

zabiegi parafinowe

Tipsy żelowe

Metoda ta pozwalaj± na szybkie i efektowne przedłużenie płytki paznokciowej, modeluj±c zarazem wygład dłoni. Wykonujemy zarówno tipsy gładkie jak i z końcówk± french. Szczególn± dbało¶ć przywi±zujemy do jak najbardziej naturalnego wygl±du sztucznych paznokci. Usługa wykonywana jest na wysokiej jako¶ci żelach firmy IBD.

cena: 100-130 zł

tipsy

Utwardzanie naturalnej płytki żelem

Jest to ¶wietna metoda na wzmocnienie słabej i łamliwej płytki paznokciowej, pozwalaj±ca na utrzymanie dłuższych i zadbanych paznokci bez konieczno¶ci nakładania tipsów. Usługa wykonywana jest na wysokiej jako¶ci żelach firmy IBD.

cena: 70-90 zł


wstecz wstecz do góry

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net