Pielęgnacja ciała

Sylwetka.. zgrabna i smukła, to powód do dumy. Podaruj skórze jedwabist± gładko¶ć , przywróć jej jędrno¶ć i elastyczno¶ć.

Guam - najskuteczniejsza na ¶wiecie metoda błyskawicznego modelowania sylwetki, a także redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Wykonujemy 3 typy zabiegów:

- GUAM®- FANGHI D'ALGA- zabieg wyszczuplaj±cy i antycellulitowy;
- GUAM®- FORMULA A FREDDO- zabieg wyszczuplaj±cy i antycellulitowy dla    osób, które maj± problemy z naczynkami i żylakami- algi "na zimno".
- GUAM®- PANCIA E GIROVITA- zabieg wyszczuplaj±cy na brzuch i bioderka -    z my¶l± o Paniach i Panach!

Efekty uzyskiwane dzięki zabiegom GUAM® :

- Redukcja obwodu tali, bioder, ud i po¶ladków
- Poprawa jędrno¶ci i elastyczno¶ci skóry
- Spłycenie rozstępów
- Odtrucie organizmu ze szkodliwych toksyn
- Polecany dla osób cierpi±cych na reumatyzm, bóle stawów oraz łuszczycę.

cena: 80-140 złwstecz wstecz do góry


Zabieg Czekoladowy- Hot Chocolate

idealny zabieg w okresie jesienno- zimowym o działaniu relaksuj±cym, poprawiaj±cym nastrój i samopoczucie. Ciepła maska czekoladowa wykazuje działanie pojędrniaj±ce na skórę, wspomaga walkę z cellulitem oraz wzmacnia barierę ochronn± skóry.

cena: 200 złwstecz wstecz do góry

Algae Body Mask- nawilża, witalizuje, wzmacnia

Zabieg nawilżaj±cy i wzmacniaj±cy do ciała na bazie aktywnych substancji z głębi mórz i ekstraktu z alg. Zabieg stworzony specjalnie, aby twoje ciało pozostało na zawsze piękne i naturalne.

cena: 220 złwstecz wstecz do góry


Peeling całego ciała

To idealna forma relaksu a także doskonała możliwo¶ć przygotowania skóry przed seri± zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, przed latem lub opalaniem natryskowym.

Profesjonalne wykonany peeling:
- usuwa obumarłe komórki;
- oczyszcza i wygładza skórę, pozostawiaj±c ja jedwabi¶cie gładk±;
- poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry;
- przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych;
- pozostawia skórę jędrn± i elastyczn±.

cena: 60 złwstecz wstecz do góry


Pasta cukrowa Alexandria Professional™

Depilacja cukrowa naturalnym i najbezpieczniejszym sposobem depilacji. Jest to doskonałe rozwi±zanie dla klientów z wrażliw±, delikatn± skór± lub uczuleniem na preparaty chemiczne. Metoda ta ma korzenie na Bliskim Wschodzie, ale obecnie zdobywa coraz większ± popularno¶ć na całym ¶wiecie. Past± cukrow± możemy depilować wszystkie czę¶ci ciała. Pasta podczas zabiegu posiada temperaturę podobn± do temperatury ciała dlatego też depilacja jest mniej bolesna a naskórek nie zostaje podrażniony. Kolejn± zalet± tego rodzaju depilacji jest to, że może być ona zdecydowanie bardziej skuteczna przy krótkich włoskach (można usuwać włoski od 0.3 mm). Pasta cukrowa do depilacji składa się jedynie ze składników naturalnych tj: woda, cukier i sok z cytryny. Pozostało¶ci pasty bez problemu usuwa się wod±. Depilacja past± cukrow± przeznaczona jest przede wszystkim dla alergików i osób z wrażliw± skór±. Zabieg depilacji przy użyciu pasty jest znacznie mniej bolesny (w porównaniu do wosku) i bardziej bezpieczny, nie ma możliwo¶ci poparzeń lub urazów skórnych, ponieważ pasta w trakcie depilacji ma temperaturę zbliżon± do temperatury ciała. Technika Alexandrii pozwala za pomoc± pasty cukrowej usuwać włosy zgodnie z jej naturalnym kierunkiem wzrostu i to już we wczesnym etapie jego rozwoju. To eliminuje uszkodzenia, niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia i wrastanie włosków w czasie łuszczenia się suchych komórek skóry. Efekt: gładka, piękna skóra, bez dyskomfortu, jaki towarzyszy innym metodom depilacji.

Alexandria Professional™ jest ¶wiatow± mark±, której możesz zaufać!

W±sik25 zł
Broda + w±sik35 zł
Twarz50 zł
Ręce80 zł
Połowa r±k50 zł
Plecy90 zł
Pachy30 zł
Bikini klasyczne40 zł
Bikini french55 zł
Uda70 zł
Łydki55 zł

wstecz wstecz do góry


Depilacja woskiem - wykonujemy depilację całego ciała.

Łydki35zł
Uda40zł
Pachwiny25-35zł
Pachy20zł
Ręce40zł
Przedramiona30zł
Plecy60zł
W±sik15zł
Twarz30zł


wstecz wstecz do góry

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net