Serdecznie zapraszamy do Gabinetu Kosmetyki Estetycznej RELAXARIUM, który powstał w sercu Starego Miasta. Nasz gabinet kosmetyczny to miejsce stworzone z my¶l± o osobach ceni±cych komfort i kameraln± atmosferę. Klimat panuj±cy u Nas sprawi, że zapomnicie Państwo o obci±żeniach i stresach dnia codziennego. Zabiegi wykonywane s± przez do¶wiadczony personel, który ci±gle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicz±c w szkoleniach w kraju i zagranic±. Ponadto współpracujemy z lekarzem dermatologiem, co stwarza możliwo¶ć skorzystania z najnowszych osi±gnięć medycyny estetycznej.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, intymn± i mił± atmosferę oraz pełen profesjonalizm.

Kosmoceutyki, na których pracujemy w gabinecie to preparaty na pograniczu leku i pielęgnacji. Jest to nowa grupa specyfików, których stosowanie gwarantuje nam nieinwazyjne działanie i stuprocentow± skuteczno¶ć. Innowacyjno¶ć kosmoceutyków stwarza Nam możliwo¶ć wykraczania poza granice tradycyjnej kosmetyki.


wstecz wstecz do góry

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net