Odkryj piękno Twoich naturalnych rzęs. Żegnajcie sztuczne rzęsy !!!

RevitaLash® to ¶wiatowy lider w stymulacji wzrostu rzęs, brwi oraz włosów, który jako pionier stworzył w 2006 roku pierwsz± odżywkę stymuluj±c± wzrost rzęs i brwi na ¶wiecie.

Wynalazc± receptury Revitalash (2006) jest Amerykanin lekarz okulista Michel Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe zespołu doktora Brinkenhoffa, doprowadziły do opracowania takiej synergicznej receptury produktu (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych), dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

Efekty i bezpieczeństwo produktów Revitalash zostało udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.


RevitaLash®Advanced

Najbardziej skuteczna i bezpieczna na ¶wiecie odżywka stymuluj±ca wzrost rzęs i brwi. RevitaLash®Advanced została wzbogacona o jeszcze bardziej aktywne molekuły i nanopeptydy. Efekt działania widać już po 3 tygodniach zastosowania, co potwierdzaj± badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. RevitaLash ® Advanced jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Bardziej gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs, nie s±czy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazuj± żadnego wpływu na ci¶nienie wewn±trzgałkowe oka. Odżywka sprawia, że rzęsy staja się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze.


Revitabrow

Odżywka spektakularnie poprawia wygl±d brwi, sprawiaj±c, że staj± się ciemniejsze, grubsze i pełniejsze. Revitabrow pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia, a także polecany jest również dla Pań, które maj± makijaż permanentny brwi. 
Hair by Revitalash

Hair by RevitaLash to wyj±tkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia włosy, sprawiaj±c, że staj± się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygl±d rzadkich i kruchych włosów.

DEPILACJA PASTˇ CUKROWˇ

5 powodów dla których warto wybrać depilację past± cukrow± Alexandria Professional

1. bezpieczna
Jest to doskonałe rozwi±zanie dla klientów z wrażliw±, delikatn± skór± lub uczuleniem na preparaty chemiczne. Pasta w trakcie depilacji ma temperaturę zbliżon± do temperatury ciała, nie ma więc możliwo¶ci poparzeń lub urazów skórnych.

2. bezbolesna,
Stosuj±c t± metodę odczuwamy minimalny ból, gdyż włos wyrywamy zgodnie z kierunkiem jego wzrostu.

3. higieniczna
Bakterie nie s± w stanie rozwijać się w cukrze, gdyż jest on naturalnym konserwantem, a pobrany do depilacji materiał nigdy nie jest użyty ponownie.

4. długotrwały efekt
Pasta usuwa włosy wraz z cebulkami, nie łami±c ich dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się dłużej.

5. duża skuteczno¶ć
Tylko t± metod± jeste¶my w stanie usun±ć nawet bardzo krótkie włosy (1-2mm).

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net