Mezoterapia jest niechirurgiczn± metod± stosowan± do regeneracji i poprawy wygl±du skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Polega na wstrzykiwaniu odpowiednich substancji odżywczych w miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, po¶ladki, uda czy brzuch. Zabieg wykonywany jest za pomoc± igły, jak również specjalnego pistoletu do mezoterapii. Dzięki ¶ródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokr±żenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Duża popularno¶ć tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Mezoterapia jest metod± daj±c± długotrwałe rezultaty. Koryguje zmarszczki, przywraca gładko¶ć skórze, poprawia jej i wygl±d i kondycję.
Stosowana jest w celu:

- ujędrnienia wiotczej±cej skóry
- profilaktyki przeciwzmarszczkowej
- zapobieganiu wypadaniu włosów
- redukcji cellulitu (uda, brzuch, po¶ladki)
- redukcji rozstępów


Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Pocz±tkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi na tydzień przez dwa miesi±ce, potem warto robić jeden zabieg na miesi±c dla podtrzymania efektu. Zabieg wykonuje się przez cały rok, również w okresie letnim. 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić aspirynę.

Przeciwwskazania do mezoterapii:

- uczulenie na podawane substancje,
- alergia,
- skóra Ľle toleruj±ca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień),
- stany zapalne skóry, opryszczka,
- stosowanie leków przeciwkrzepliwych,
- cukrzyca (niewyrównana),
- choroby autoimmunologiczne,
- zaburzenia odporno¶ci,
- choroba nowotworowa,
- ci±ża, okres karmienia piersi±

Twarz300 zł
Twarz + szyja350 zł
Twarz + szyja + dekolt450 zł
Uda350 zł
Brzuch300 zł
Skóra głowy200 zł

wstecz wstecz do góry

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net