W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi uskarża się na bóle kręgosłupa. Siedz±cy tryb pracy oraz mała aktywno¶ci fizyczna to najczęstsze przyczyny tych dolegliwo¶ci. Koj±cym rozwi±zaniem jest masaż.

W naszym gabinecie oferujemy Państwu we współpracy z wykwalifikowanym terapeut± z 16-letnim do¶wiadczeniem - klasyczny masaż leczniczy. Taki zabieg ł±czy w sobie techniki masażu leczniczego oraz relaksacyjnego i polega na odpowiednim głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu oraz oklepywaniu kręgosłupa. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi i poprawia elastyczno¶ć tkanek.

Co najważniejsze, klasyczny masaż leczniczy zmniejsza napięcie mię¶niowe i działa przeciwbólowo. A wykonywany regularnie pozwala pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwo¶ci. Dodatkowo, zbawiennie wpływa na nasze zdrowie psychiczne ? odpręża, uspokaja i poprawia nastrój. W zwi±zku z tym, działa nie tylko lokalnie na poszczególne partie ciała, ale też globalnie na cały organizm.

Bardzo często bóle kręgosłupa oraz pleców s± wynikiem nie leczonych od dzieciństwa wad postawy lub skolioz. Dlatego poł±czenie kompleksowego badania postawy ciała oraz odpowiedni masaż i terapia mog± pomóc w przypadku odczuwania dyskomfortu bólowego oraz zapobiec tym dolegliwo¶ciom w przyszło¶ci.

Masaż leczniczy - klasyczny szwedzki cało¶ciowy (60 min) 120 zł
Masaż czę¶ciowy (30 min) 70 zł
Masaż relaksacyjny cało¶ciowy120 zł
Masaż relaksacyjny czę¶ciowy70 zł

wstecz wstecz do góry

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net