Staraj±c się zapewnić Państwu pełen zakres usług nawi±zali¶my współpracę z lekarzem dermatologiem. Oprócz standardowych porad, macie Państwo możliwo¶ć skorzystania z zabiegów z zakresu kosmetyki estetycznej.Mezoterapia

Terapia miejscowa oparta na iniekcjach ¶ródskórnych aktywnych preparatów skóry twarzy, dekoltu, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud. W medycynie estetycznej wykorzystywana już od lat 70. jako doskonały sposób zapobiegaj±cy i opóĽniaj±cy procesy starzenia. Do mezoterapii wykorzystujemy roztwory iniekcyjne złożone z jednej lub kilku substancji tzw. "koktajle". Zalety mezoterapii - niechirurgiczna metoda poprawiaj±ca kondycję skóry poprzez stymulację metabolizmu komórek skóry prowadz±c± do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Efekty - skóra sprawia wrażenie młodszej, lepiej odżywionej, wypoczętej.
Placentex200,-/amp

Aktywnym czynnikiem jest cz±steczka złożona z dużych frakcji DNA o niskim ciężarze molekularnym. Działanie polega na stymulacji komórek fibroblastów, którego efektem jest zrównoważone wydzielanie wszystkich składników skóry. Stosowany jest tam gdzie widoczna jest utrata napięcia i elastyczno¶ci skóry. Zalecany program biorewitalizacji skóry z użyciem Placentexu: 1-2amp Placentex integro 1 x w tygodniu. Terapia obejmuje cykl 10-12 zabiegów. W celu zintensyfikowania rezultatu końcowego przy jednoczesnym uzyskaniu efektu antystresowego na wolne rodniki zaleca się podawanie 1 ampułki Placentex integro domię¶niowo.

wstecz wstecz do góry


Conjonctyl200,-/amp

Conjonctyl jest preparatem przeznaczonym do mezoterapii. Zawiera odmianę biodostępnej krzemionki organicznej. Dostarcza ona skórze krzemu niezbędnego do utrzymania prawidłowej struktury i regulacji procesów odbudowy skóry, a w szczególno¶ci kolagenu i proteoglikanów. Dzięki temu wygładza skórę, spłyca zmarszczki i ujędrnia. Conjonctyl wpływa też korzystnie na proces lipolizy. Może być pomocny w usuwaniu "skórki pomarańczowej"

wstecz wstecz do góry


NTCF/Embrioblasty300,-zł/amp

Embrioblasty to komórki pierwotnej zarodkowej tkanki ł±cznej. Zawieraj± witaminy, minerały, mikroelementy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, stymuluj±ce czynniki wzrostu, w szczególno¶ci FGF (Fibroblast Growning Factor) oraz inne aktywne "bio-cz±steczki" dostarczaj± starzej±cym się komórkom elementy odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Wzmagaj± w ten sposób procesy odnowy skóry (szczególnie w miejscach zmarszczek). Wstrzykiwanie zawiesiny embrioblastów jest więc naturaln± terapi± odwracaj±c± proces tworzenia zmarszczek.

wstecz wstecz do góry


Surgilift Plus400,-zł/amp

Preparat na bazie kwasu hialuronowego zapewnia doskonał± rewitalizację skóry suchej i zmęczonej. Dzięki serii zabiegów skóra odzyskuje zdrowy, młodzieńczy wygl±d. Preparat aktywnie, trwale i głęboko nawilża poprawiaj±c elastyczno¶ć skóry, jak również chroni przed działaniem wolnych rodników. Surgilift Plus zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i w widoczny sposób redukuje istniej±ce zmiany.

wstecz wstecz do góry


Peelingi lekarskie

Kwas trójchlorooctowy230,-zł

Peeling kwasem trójchlorooctowym powoduje kontrolowane złuszczanie naskórka. Po zabiegu skóra staje się bardziej napięta, ¶wieższa, rozja¶niona. Wskazania: tr±dzik, drobne zmarszczki, wzmożone rogowacenie, przebarwienia, blizny, zmiany posłoneczne.

wstecz wstecz do góry


Wypełnianie zmarszczek

Surgiderm1000,-zł/amp 0,8 ml
Restylane1200,-zł/amp 1,0ml

Gama produktów do wypełniania zmarszczek i modelowania kształtu ust, na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego. Doskonale koryguje głębokie i ¶rednie fałdy na skórze. Może być także stosowany do podkre¶lania konturu warg i remodelowania rysów twarzy.

wstecz wstecz do góry


Wygładzanie zmarszczek

Botox25,-zł/jedn

Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie poł±czeń między zakończeniami nerwów,a unerwianymi przez nie mię¶niami. Powoduje to, że mię¶nie rozluĽniaj± się i zmarszczki na jaki¶ czas wygładzaj± się. Orientacyjne ceny: czoło 500-800zł, kurze łapki 500-600zł.

wstecz wstecz do góry

Copyright © 2008-2009 Relaxarium - Salon kosmetyczny, peeling chemiczny Wrocław | Design: Creatum - Kamil Jacenko | Code: mpro-it.net